Lekarze Dietetyk dziecięcy

mgr Wojciech Budziosz

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie ...

mgr Szymon Chrzanowski

Poradnia Dietetyczna Szymon Chrzanowski
Modrakowa 1
88-100 Inowrocław

Do Pana Szymona trafiłam bo nie mogłam uporać się ze schudnięciem 7 kg jakie sobie założyłam. Nie jestem osobą otyłą lecz po zimie niestety bez aktywności fizycznej trochę urosło tu i tam. Pan Szymon przemiły i bardzo skuteczny . Poświęcony czas uważam za dobrze spożytkowany przeze mnie po 1 miesiącu schudłam 3,5 kg i widać spadek tkanki tłuszczowej , pojawiło się znowu wcięcie w pasie, które ostatnio zanikało. Ponieważ zaczęło ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Klaudia Rączkowska

Gabinet Dietetyczny
Chabrowa 26A/38
44-210 Rybnik

Pani Klaudia co prawda nie jest lekarzem, ale ma bardzo dużą wiedzę i kompetencje. Pomogła mi zrzucić kilka kilogramów, teraz czuję się lepiej i waga się utrzymuje, zatem polecam jak najbardziej

mgr Sylwia Kuźnar-Michalska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Przychodnia Lekarska
Rzemieślnicza 33
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła i fachowa pomoc ze strony Pani dietetyk. Stosując się do zaleceń widać efekty, bez suplementów i innych wynalazków.
Opinia dodana przez: Izabela
Dietetyk godny polecenia, proponowana dieta jest smaczna rozpisane przepisy dla mniej lub bardziej leniwych, miły kontakt wszelkie pomiary tkanki tłuszczowej, ilości wody itp. zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Joanna Gryc

Gabriela Wanat

Centrum Odchudzania i Klub Fitness STUDIO ENERGIA
Obr. Westerplatte 36 / CH DOMINO
41-710 Ruda Śląska

Pani Gabrysiu dziękuję za dietę napisaną z uwzględnieniem moich problemów zdrowotnych i smaczne przepisy! Nie wierzyłam, że uda się opanować problem i zgubić kilka kilogramów! Magda W.

mgr Patrycja Szewczyk-Nagietowicz

Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego
Radlin

Schudłem już 15 kg, jeszcze zostało 10 :) Bardzo profesjonalne podejście, dużo czasu poświęconego pacjentowi. już wielu moich znajomych skorzystało z usług Centrum Dietetyki i wszyscy są zadowoleni.

mgr Katarzyna Kosałka

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

5 extra gwiazdek dla Pani Kasi! :) Super przyjazne podejście do człowieka, bardzo dobrze zna się na rzeczy i wszystkich kwestiach związanych z dietą i prawidłowymi wynikami badań. Bardzo dokładnie słucha problemów i wątpliwości i szybko je rozwiewa. Pierwsza wizyta u Pani Kasi 15 kg mniej, po kolejnej ponad 20 kg i waga ciągle powoli spada (reguluje się) - aż się chce żyć! I wcale nie wymaga to wiele wysiłku. ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
Panią Danusię poznałam w 2016 roku i byłam bardzo zadowolona ze współpracy z nią. Cenię sobie jej holistyczne podejście do tematu diety jak również profesjonalizm i bezcenne doświadczenie, które widać na każdym kroku. Czasu się nie cofnie, ale żałowałam, że nie poznałam jej 6 lat wcześniej, kiedy wychodziłam z choroby nowotworowej i zatrucia po chemioterapii. Nawet nie pomyślałam wtedy, że pomoc dietetyka mogła być bezcenna.
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Marta Piekut

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Przemiła osoba i wspaniały specjalista od dietetyki. Bardzo cenię jej porady. Dzięki Pani doktor mogę schudnąć jedząc to co lubię. Zdecydowanie polecam Panią Martę wszystkim, którzy chcą popracować nad swoją nadwagą.
Opinia dodana przez: Krzysztof Kozera
Witam, Lekarz bardzo godny polecenia. Pamiętajmy też, że dużo zależy od samego pacjenta. :-) Pozdrawiam Arkadiusz
Opinia dodana przez: Arkadiusz

mgr Agata Musiał

Gabinet Dietetyczny Agata Musiał
Mickiewicza 7
Tarnów

Mam bardzo dobre wrażenia po pierwszej wizytcie. Pani Agata zadawała szczegółowe pytania zarówno o moje preferencje żywieniowe jak i o dolegliwości, które mnie dotyczą. Zaleciła mi zrobienie dodatkowych badań, aby mieć pewność w czym jest problem. Wydaje mi się,że patrzy na organizm bardzo całościowo i bardzo mi to odpowiada. Na dodatek jest bardzo miłą i energiczną osobą i dzięki niej uwierzyłam,że uda mi się schudnąć, a przede mną jeszcze dużo ...
Opinia dodana przez: Gośka

mgr Barbara Dąbek

Gabinet Barbara Dąbek
Świętego Mikołaja 56-57, pok. 310
50-127 Wrocław

Pani Basia jest super!! Bardzo profesjonalna obsługa oraz dieta ułożona indywidualnie pode mnie:) Polecam bardzo!!
Opinia dodana przez: Al.Nowicka

mgr Katarzyna Chmiel

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam panią dietetyk Chmiel. Dwa lata temu trafiłam do niej na wizytę. Miła, konkretna, kompetentna, kontakt telefoniczny i e-mailowy zachowany przy leczeniu. Polecam! Od dawna już nie chodzę na wizyty, ale wciąż pamiętam o wytycznych pani dietetyk i do tej pory utrzymuję wagę na tym samym poziomie, do którego wspólnie doszłyśmy. Wytyczne pani dietetyk + chęci i mobilizacja pacjenta = SUKCES! Bożena

mgr Dorota Lubańska

Diaita
05-870 Błonie

nie wierzyłam, że mogę schudnąć ! przełamałam się i uwierzyłam w siebie polecam , naprawdę warto Beata

mgr Joanna Koszewska

DIET-POINT
Al. Róż 10A, Gabryelin
05-505 Piaseczno

Zdecydowanie Pani dietetyk Koszewska z Diet-Point spełniła moje oczekiwania. Mam teraz smukłą sylwetkę. Uświadomiła mi, że dieta to wprowadzanie zdrowych nawyków na całe życie, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem.

mgr Monika Konieczna

Twój Dietetyk
Grunwaldzka 6 ( 1 piętro)
49-200 Grodków

Duży wybór ofert. Profesjonalny sprzęt. Układanie diet.
Opinia dodana przez: motom11

mgr Ewa Olek

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Niesamowicie pomocna Dietetyczka. Ukazała mi złę nawyki żywieniowe o których nie miałam wcześniej pojęcia, a które tak bardzo przeszkadzały w odchudzaniu. Nie wiedziałam że tak nie wiele można zmienić aby osiągnąć sukces. Warto skorzystać z porady Pani Ewy. Dieta urozmaicona, łatwa w przygotowaniu. Szczerze polecam! Schudłam 8 kg w 10 tygodni jedząc zdrowo i smacznie. Anna

mgr Barbara Janda

Studio Urody Laura
Sikorskiego 19 d
35-304 Rzeszów

zdecydowanie polecam,Pani Janda pomogła mi zlikwidować wciąż wzdęty i obolały brzuch,poza tym nie serwuje kilkunastu suplementów,tylko dobiera odpowiedni plan żywieniowy,niestety kontroluje:),ale dzięki temu naprawdę przestrzegałam wszystkiego co zaleciła i stąd efekty

Katarzyna Rzadkowolska

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Przyjazny Dietetyk - MEDIKARD Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
09-402 Płock

Pani Kasia to najlepszy specjalista do jakiego mogłam trafić! Czułam pełne zrozumienie, była gotowa poświęcić jeszcze więcej czasu mimo iż moja wizyta trwała prawie godzine! A jadłospis - idealny, naprawdę dopasowany do mojego trybu życia i preferencji smakowych! Polecam
Opinia dodana przez: Monika